PASLAUGA

DANTŲ BALINIMAS

Apie paslaugą

Mūsų dantų balinimo procedūros yra saugios, veiksmingos ir pritaikytos jūsų individualiems poreikiams. Naudojame naujausias technologijas ir aukštos kokybės balinimo priemones, kad pašalintume senėjimo, rūkymo ir kitų veiksnių sukeltas dėmes ir spalvos pokyčius. Naudodamiesi dantų balinimo paslaugomis galite džiaugtis baltesne ir labiau pasitikinčia šypsena vos po vieno apsilankymo. Susisiekite su mumis šiandien, kad suplanuotumėte dantų balinimo konsultaciją ir sužinotumėte daugiau apie tai, kaip galime padėti jums pasiekti ryškesnę ir gražesnę šypseną.

Procedūros informacija

Klausimai ir atsakymai apie paslaugą

Dantų balinimas yra kosmetinė procedūra, kurios metu iš dantų pašalinamos dėmės ir spalvos pokyčiai, siekiant pagerinti jų išvaizdą.

Taip, dantų balinimas yra saugus, kai jį atlieka apmokytas odontologas ar burnos higienistas. Klinikoje naudojame tik aukštos kokybės balinimo priemones ir naujausias technologijas (Philips Zoom, Opalescence), kad užtikrintume, jog mūsų pacientai gautų saugų ir veiksmingą gydymą

PATOGI IR LENGVA

Registracija vizitui

Registruokitės

Konsultacijai

Mūsų specialistai pasiruošę Jums padėti

Rezervuokitės vizitui jau dabar

Gyd. K. Kungelio odontologijos-implantologijos specialistų komanda stengiasi savo pacientams teikti aukščiausios kokybės implantologijos paslaugas.