PASLAUGA

Endodontinis gydymas

Apie paslaugą

Siūlome endodontinį gydymą, dar vadinamą šaknų kanalų terapija, kaip sprendimą, padedantį išsaugoti dantis, kurių pulpos sritis užsikrėtusi ar pažeista. Mūsų patyrusi odontologų komanda naudoja pažangius metodus ir technologijas, kad užtikrintų patogią ir veiksmingą procedūrą. Gydymo metu pašalinama pažeista arba užkrėsta pulpa, o danties vidus išvalomas ir užplombuojamas, kad būtų išvengta tolesnės infekcijos. Nors šaknų kanalų gydymas gali skambėti bauginančiai, tai yra įprasta ir saugi procedūra, kuri gali padėti išsaugoti natūralius dantis ir atkurti burnos sveikatą. Susisiekite su mumis šiandien, kad sužinotumėte daugiau ir susitartumėte dėl konsultacijos, jei manote, kad jums gali prireikti endodontinio gydymo.

Procedūros informacija

Klausimai ir atsakymai apie paslaugą

Endodontinis gydymas, dar vadinamas šaknų kanalų gydymu, yra odontologinė procedūra, taikoma siekiant išgelbėti pulpito (pulpos uždegimo) ar kitų danties pulpos patologijų pažeistus dantis.

Danties pulpos pažeidimo ar infekcijos simptomai gali būti stiprus danties skausmas, jautrumas karštai ir šaltai temperatūrai, patinimas ir aplinkinių dantenų jautrumas. Jei pajutote bet kurį iš šių simptomų, nedelsdami kreipkitės į mūsų kliniką.

Ne, endodontinis gydymas nėra skausmingas, nes taikoma vietinė nejautra (nuskausminimas).

Endodontinės procedūros trukmė priklauso nuo sudėtingumo ir pažeisto danties vietos. Daugumą procedūrų galima atlikti per vieną ar du apsilankymus.

Po endodontinio gydymo svarbu laikytis gydytojo odontologo nurodymų. Kelias dienas po procedūros galite jausti tam tikrą diskomfortą ar jautrumą, tačiau jis turėtų išnykti, kai pažeistas dantis sugis. Kai kuriais atvejais gali būti rekomenduojama uždėti danties vainikėlį, kad būtų apsaugotas ir sutvirtintas gydomas dantis.

PATOGI IR LENGVA

Registracija vizitui

Registruokitės

Konsultacijai

Mūsų specialistai pasiruošę Jums padėti

Rezervuokitės vizitui jau dabar

Gyd. K. Kungelio odontologijos-implantologijos specialistų komanda stengiasi savo pacientams teikti aukščiausios kokybės implantologijos paslaugas.