PASLAUGA

Plombavimas

Apie paslaugą

Dantų plombavimas yra įprastas ir veiksmingas sprendimas pažeistų dantų funkcijai ir išvaizdai atkurti. Mūsų komanda naudoja aukštos kokybės medžiagas ir metodus, kad užtikrintų patvarų ir ilgalaikį rezultatą. Procedūros metu pažeista danties dalis pašalinama ir pakeičiama plombine medžiaga, kuri gali būti priderinta prie natūralios danties spalvos. Tinkamai prižiūrint ir rūpinantis, dantų plombos gali padėti apsaugoti dantis ir palaikyti burnos sveikatą.

Procedūros informacija

Klausimai ir atsakymai apie paslaugą

Dantų plombavimas yra dantų atstatymo būdas, kuris atkuria dantų ėduonies padarytą žalą ir prailgina danties gyvavimą.

Dantų plombų ilgaamžiškumas priklauso nuo plombos vietos, tinkamos priežiūros, reguliaraus burnos dantų tikrinimo, burnos higienos, gyvenimo būdo.

Ne, dantų plombavimo procedūra paprastai nėra skausminga, nes taikoma vietinė nejautra (nuskausminimas), kad užtikrintų jūsų komfortą.

Norint išsaugoti dantų plombas, svarbu reguliariai valyti dantis šepetėliu ir dantų siūlu bei reguliariai lankytis dantų patikrinimuose. Venkite kramtyti kietą ar lipnų maistą, nes tai gali pažeisti plombą. Jei pastebėjote kokių nors plombos pokyčių ar problemų, nedelsdami kreipkitės į mūsų kliniką.

PATOGI IR LENGVA

Registracija vizitui

Registruokitės

Konsultacijai

Mūsų specialistai pasiruošę Jums padėti

Rezervuokitės vizitui jau dabar

Gyd. K. Kungelio odontologijos-implantologijos specialistų komanda stengiasi savo pacientams teikti aukščiausios kokybės implantologijos paslaugas.