PASLAUGA

Vaikų gydymas

Apie paslaugą

Mūsų odontologų komanda turi patirties dirbant su įvairaus amžiaus vaikais, todėl kiekvienam pacientui stengiamės sukurti patogią ir jaukią aplinką. Siūlome įvairias paslaugas, pritaikytas unikaliems vaikų poreikiams, įskaitant reguliarius patikrinimus, valymus ir profilaktinę priežiūrą. Mūsų tikslas – padėti jūsų vaikui suformuoti gerus dantų priežiūros įpročius ir išlaikyti optimalią burnos sveikatą visą gyvenimą. Susisiekite su mumis šiandien, kad suplanuotumėte vizitą savo vaikui, ir leiskite mums padėti jūsų mažyliui pasiekti sveiką ir laimingą šypseną.

Procedūros informacija

Klausimai ir atsakymai apie paslaugą

Vaikai turėtų pradėti lankytis pas odontologą, kai tik išdygsta pirmasis dantukas arba iki pirmojo gimtadienio, priklausomai nuo to, kas įvyks anksčiau. Ankstyvas apsilankymas pas odontologą gali padėti suformuoti gerus burnos sveikatos įpročius ir užkirsti kelią dantų problemoms.

Siūlome įvairias paslaugas vaikams, įskaitant reguliarius patikrinimus, valymus, profilaktinę priežiūrą, gydymą fluoru ir dantų plombavimą. Taip pat mokome vaikus geros burnos higienos įpročių ir mitybos bei teikiame patarimų.

Suprantame, kad vaikams apsilankymas pas odontologą gali kelti baimę, todėl stengiamės sukurti jaukią ir patogią aplinką. Jūs taip pat galite padėti vaikui jaustis ramiau, jei prieš vizitą su juo pasikalbėsite apie vizitą ir atsinešite mėgstamą žaislą.

Vaikai turėtų lankytis pas odontologą kas šešis mėnesius, kad būtų reguliariai tikrinami ir valomi dantys. Tačiau apsilankymų dažnumas gali skirtis priklausomai nuo individualių vaiko poreikių ir dantų sveikatos būklės. Odontologas gali pateikti individualias rekomendacijas jūsų vaikui.

PATOGI IR LENGVA

Registracija vizitui

Registruokitės

Konsultacijai

Mūsų specialistai pasiruošę Jums padėti

Rezervuokitės vizitui jau dabar

Gyd. K. Kungelio odontologijos-implantologijos specialistų komanda stengiasi savo pacientams teikti aukščiausios kokybės implantologijos paslaugas.