PASLAUGA

Profesionali burnos higiena

Apie paslaugą

Net ir reguliariai valant dantis dantų šepetėliu ir siūlu, svarbu, kad dantis profesionaliai išvalytų burnos higienistas, kad pašalintų viršdantenines ir podantenines apnašas ir dantų akmenis, kurie gali sukelti dantų ėduonį ir dantenų ligas. Valymo metu mūsų burnos higienistai specialiais įrankiais pašalina įsisenėjusias apnašas ir nupoliruoja dantis iki ryškaus, sveiko blizgesio. Taip pat siūlome asmenines burnos higienos praktikos rekomendacijas, kurios padės jums palaikyti burnos sveikatą tarp apsilankymų. Susisiekite su mumis dar šiandien, kad suplanuotumėte dantų valymą ir sužinotumėte daugiau apie tai, kaip galime padėti jums pasiekti gražią ir sveiką šypseną.

Procedūros informacija

Klausimai ir atsakymai apie paslaugą

Profesionali burnos higiena yra profilaktinė dantų higienos specialisto atliekama procedūra, kurios metu nuo dantų ir dantenų pašalinamos susikaupusios apnašos ir dantų akmenys.

Net reguliariai valant dantis šepetėliu ir siūlu, vis tiek svarbu profesionaliai išvalyti dantis, kad būtų pašalintos įsisenėjusios apnašos ar akmenys galintys sukelti dantų ėduonį, dantenų ligas ir kitas dantų problemas.

Dantų valymo dažnumas priklauso nuo jūsų individualių poreikių ir dantų ligų rizikos veiksnių. Daugumai žmonių profesionali burnos higiena turėtų būti atliekama kas šešis mėnesius, tačiau kai kuriems žmonėms gali prireikti dažnesnių dantų valymo procedūrų.

PATOGI IR LENGVA

Registracija vizitui

Registruokitės

Konsultacijai

Mūsų specialistai pasiruošę Jums padėti

Rezervuokitės vizitui jau dabar

Gyd. K. Kungelio odontologijos-implantologijos specialistų komanda stengiasi savo pacientams teikti aukščiausios kokybės implantologijos paslaugas.