PASLAUGA

Estetinis plombavimas

Apie paslaugą

Gyd. K. Kungelio odontologijos klinikoje siūlome estetinį plombavimą, kuris padeda atkurti pažeistus dantis ir išlaikyti natūralią, gražią išvaizdą. Skirtingai nuo tradicinių plombų, estetinės plombos gaminamos iš kompozitinių dervų, kurių spalvą galima priderinti prie natūralių dantų, kad dantys būtų vientisi. Mūsų odontologų komanda yra patyrusi estetinės odontologijos srityje, todėl naudojame pažangias technikas ir medžiagas, kad užtikrintume tikslų ir ilgalaikį rezultatą. Nesvarbu, ar turite nuskilusį dantį, ar ertmę, kurią reikia sutvarkyti, estetinės plombos gali būti jūsų poreikius atitinkantis funkcinis ir kosmetinis sprendimas. Susisiekite su mumis šiandien, kad sužinotumėte daugiau ir susitartumėte dėl konsultacijos.

Procedūros informacija

Klausimai ir atsakymai apie paslaugą

Estetinis plombavimas – tai dantų funkcijos ir estetikos atkūrimas su plombinėmis medžiagomis. Plomba dažniausiai padengiamas visas priekinis danties paviršius. Atliekant šį plombavimą galima atkurti taisyklingą sąkandį, pagerinti dantų spalvą, pataisyti jų formą.

Estetinis plombavimas, lyginant su tradiciniu plombavimu, suteikia natūralesnę išvaizdą, geresnį patvarumą, didesnį atsparumą temperatūros pokyčiams.

Estetinių plombų kaina gali skirtis priklausomai nuo keleto veiksnių, įskaitant plombos dydį ir vietą bei naudojamos medžiagos tipą. Tačiau daugelis pacientų mano, kad estetinių plombų nauda nusveria kainų skirtumą, palyginti su tradicinėmis plombomis.

Norint išsaugoti estetines plombas, svarbu reguliariai valyti dantis šepetėliu ir dantų siūlu bei reguliariai lankytis dantų patikrinimuose. Venkite kramtyti kietą ar lipnų maistą, nes tai gali pažeisti plombą. Jei pastebėjote kokių nors plombos pokyčių ar problemų, nedelsdami kreipkitės į mūsų kliniką.

PATOGI IR LENGVA

Registracija vizitui

Registruokitės

Konsultacijai

Mūsų specialistai pasiruošę Jums padėti

Rezervuokitės vizitui jau dabar

Gyd. K. Kungelio odontologijos-implantologijos specialistų komanda stengiasi savo pacientams teikti aukščiausios kokybės implantologijos paslaugas.